Новини

ВИРОБНИК SAIPA НАДОВГО В УКРАЇНІ!

SAIPA TIBA впевнено набирає популярність. Офіційний представник автомобілів SAIPA в Україні «Богдан-Автотрейд» презентував старт продажів найдоступнішого седана в Україні, всього за тиждень до нового року - 23 грудня 2014р. При цьому трохи більше ніж за місяць продажів вже реалізовано більше 30 автомобілів SAIPA TIBA. З першим покупцем ми познайомились ще в день старту продажів, ним став Безкоровайний Валерій Олександрович.

Головним лейтмотивом презентації був офіційний візит представників компанії «Богдан - Автотрейд» на завод - виробник автомобілів SAIPA TIBA в місті Кашан (Іран), запланований на кінець січня 2015 року. На сьогоднішній день компанія SAIPA співпрацює з корейськими, французькими та японськими автовиробниками, так ще в далекому 1968р. компанія почала виробництво автомобілів Citroеn.

На заводах компанії, крім власної моделі TIBA, сьогодні виробляються а/м Renault Megane, Nissan Maxima, Nissan Tiana, Nissan Qashqai, Nissan X-trail та ін. Найбільший сучасний автомобільний завод SAIPA Кашан був побудований в 2008 році і випускає більше 150 тисяч автомобілів на рік. Компанія SAIPA вже 2-й рік поспіль лідирує на іранському ринку за обсягами виробництва, в 2014 році з конвеєрів заводів компанії зійшло понад 700 тисяч автомобілів! У ході візиту українська делегація відвідала деякі майданчики з виробництва а/м Nissan, Citroen, Renault, а також а/м власного бренду SAIPA.

Варто відзначити високий рівень культури виробництва і технологій. Виробнича лінія а/м SAIPA обладнана сучасними зварювальними роботами виробництва Hyundai, 12-етапною фарбувальною лінією (в т.ч. антикорозійна обробка кузова), фарбувальні роботи SAMES дозволять виробляти 12 кольорів забарвлення. Іранський автовиробник бачить великі перспективи на українському автомобільному ринку. Спеціально для нашого ринку на заводі «Кашан» ввели додаткову процедуру контролю якості. Тепер автомобілі SAIPA TIBA, які експортуються в Україну, будуть проходити подвійний контроль якості. Це дозволить найближчим часом збільшити гарантійний термін на автомобілі TIBA.

У ході візиту були продемонстровані можливості установки газобалонного обладнання прямо на конвеєрі заводу і вже незабаром плануються поставки таких автомобілів. Також, дуже цікавим для України може стати така розробка інженерів автогіганта, як «електрозчеплення». Воно виключає необхідність натискати на педаль зчеплення, при перемиканні передач достатньо лише натиснути кнопку, розташовану на важелі КПП. Автомобілі в такій комплектації зможуть не тільки залучити жіночу аудиторію і людей похилого віку, але і зможуть задовольнити потреби людей з обмеженими можливостями.

«Дуже важливо, що саме в ці нелегкі часи для автомобільного ринку України наші партнери готові надавати значну підтримку: збільшувати термін гарантійного обслуговування, розробляти нові модифікації спеціально для українського ринку, демонструвати нові моделі, а головне - утримувати доступні ціни» - повідомив Генеральний директор «Богдан - Автотрейд» Олег Кривов'яз. «Корпорація SAIPA розглядає наш ринок як стратегічно важливий, адже саме Україна може стати для іранського автовиробника плацдармом для виходу в Європу».

Скоро компанія «Богдан - Автотрейд» представить на ринку дві нові моделі: SAIPA TIBA 2 (хетчбек) і SAIPA pick-up 151. З середини 2015 намічений старт виробництва в Ірані абсолютно нової моделі SAIPA SAINA, яку в найближчій перспективі планується постачати на ринок України.Нагадаємо. Офіційний представник SAIPA в Україні, компанія «Богдан - Автотрейд», поставила перед собою амбітні плани - зайняти в 2015 році 1% ринку з моделлю SAIPA TIBA. Враховуючи зростаючий темп популярності і продажів SAIPA TIBA в Україні, такі плани більш ніж реальні. Для досягнення високих результатів «Богдан - Автотрейд» спільно з банком-партнером «Укргазбанк» розробили вигідну всеукраїнську кредитну програму «0% річних для своїх».На сторінці згадуються автомобілі: