Новини

Бюджетний автомобіль Saipa Tiba стає ще доступніше на 18 000грн

<Бюджетний седан Saipa Tiba стає ще ближче і доступніше українському покупцеві. За свою історію існування компанія Saipa співпрацювала з багатьма відомими корейськими, французькими та японськими автовиробниками. Спільні підприємства та виробництва компанія Saipa створювала з такими брендами як Citroën, Renault, KIA, Nissan. Тільки за останні 12 місяців Saipa виробила більше 100 тисяч автомобілів. У 2008 році було відкрито новий сучасний автомобільний завод Saipa в м. Кашан, який випускає 150 тисяч автомобілів на рік і це не межа його потужностей.

З грудня 2014 офіційним представником бренду Saipa в Україні стала компанія «Богдан-Автотрейд». Хоч назва Saipa і нова для наших споживачів, але на автомобільному ринку України на сьогодні вже понад 300 автомобілів знайшли своїх власників.

Іранський виробник створив седан класу «В» доступним і економічним, а якість та оптимальна комплектація автомобіля вигідно відрізняє його від конкурентів. Saipa Tiba можна придбати з економічним 1,5 літровим двигуном і механічною коробкою передач, при цьому витрата палива буде не більше ніж 5,7 л. / 100 км. за межами міста, що безумовно є однією з переваг Saipa. Автомобіль оснащений 2-ма подушками безпеки і системою ABS, вже в базову комплектацію також входить кондиціонер, електро-склопідйомники, центральний замок з дистанційним управлінням, стереосистема з CD / MP3, передні протитуманні фари, іммобілайзер. Директор з продажів автомобілів «Богдан-Автотрейд» Олександр Калінін відзначає високу якість складання як інтер’єру так і екстер’єру, а також обов'язкове оцинкування автомобіля.

Також варто відзначити і збільшений кліренс у 160 мм., багажник об'ємом 420 л., високоякісний текстиль, сидіння з бічною підтримкою - все, що забезпечує максимальний комфорт і зручність пасажирів і водія.

Завдяки відпрацьованим технологіям виробництва в експлуатації й обслуговуванні Saipa Tiba також дуже доступний: низька вартість запчастин, повний спектр послуг сервісного обслуговування і підтримки гарантії по всій території Україні.

Компанія Saipa (French Société Anonyme Iranienne de Production Automobile) разом з ексклюзивним дилером автомобілів Saipa компанією «Богдан-Авторейд» піклується про своїх покупців і знижує ціни.

Сьогодні автомобіль Saipa Tiba можна знайти в салонах практично у всіх регіонах України зі знижкою в 18 000 грн. * За ціною від 169 900 **.

Генеральний директор «Богдан-Авторейд» Олег Кривов'яз зазначив: «З урахуванням ринкового курсу долара новий автомобіль Tiba можна придбати всього за 6500 доларів. А спеціальні кредитні пропозиції від банків партнерів робить автомобіль Saipa Tiba найбільш привабливим для покупки у бюджетному сегменті. Найближчим часом ми плануємо запуск і нових моделей, так вже наприкінці 3-го кварта 2015 на ринок вийде новинка Saipa Saina».

Тільки зараз отримайте максимальну вигоду при покупці Saipa Tiba!

* Різниця в роздрібній ціні станом на 04.03.2015 та 28.03.2015 на комплектацію ST
** Ціна діє станом на 03.04.2015р.

Про компанію:
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів Saipa в Україні компанія «Богдан-Автотрейд».
Дилерська мережа дистриб'ютора «Богдан-Автотрейд» налічує понад 30 дилерських центрів по всій території України.
Детально ознайомитися з представленими моделями й умовами придбання автомобілів можна на офіційному сайті компанії saipa.ua
Інформаційна лінія: 0800500740 (дзвінки з усіх стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).